« Powrót do Vibin

Czy po tabletkach Vibin się tyje?

Wśród objawów niepożądanych leku Vibin występuje również zmiana masy ciała, która może objawiać się zarówno wzrostem, jak i spadkiem wagi. Skutek uboczny w postaci przybierania na wadze występuje niezbyt często. Niestety, nie można podać konkretnego procentu pacjentek dotkniętych tym skutkiem ubocznym, ponieważ może się różnić w zależności od populacji i indywidualnych reakcji na lek.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że każdy organizm może reagować inaczej na leki, więc dla niektórych pacjentek może wystąpić wzrost masy ciała, podczas gdy inne mogą nie doświadczyć tego skutku ubocznego. Jeśli masz obawy dotyczące swojej masy ciała podczas stosowania leku Vibin, skonsultuj się z lekarzem, który może dostosować dawkę lub zaproponować alternatywne metody antykoncepcji.

Inne pytania na temat leku Vibin

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2023